RN60D69R8FRSL
MFR.Part #
RN60D69R8FRSL
JLCPCB Part #
C1784035
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors