RN60D59R0FRE6
MFR.Part #
RN60D59R0FRE6
JLCPCB Part #
C3430871
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors