RN60D5621FR36
MFR.Part #
RN60D5621FR36
JLCPCB Part #
C1771230
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors