RN60D5600FB14
MFR.Part #
RN60D5600FB14
JLCPCB Part #
C1395395
Description
-65℃~+175℃ 250mW 560Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors