RN60D4R50FR36
MFR.Part #
RN60D4R50FR36
JLCPCB Part #
C1796023
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors