RN60D4753FRE6
MFR.Part #
RN60D4753FRE6
JLCPCB Part #
C1772090
Description
-65℃~+175℃ 250mW 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors