RN60D4531FB14
MFR.Part #
RN60D4531FB14
JLCPCB Part #
C3514021
Description
-65℃~+175℃ 250mW 4.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors