RN60D4320FRE6
MFR.Part #
RN60D4320FRE6
JLCPCB Part #
C1770180
Description
-65℃~+175℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors