RN60D40R5FR36
MFR.Part #
RN60D40R5FR36
JLCPCB Part #
C1769670
Description
-65℃~+175℃ 250mW 40.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors