RN60D3R30FRE6
MFR.Part #
RN60D3R30FRE6
JLCPCB Part #
C1795504
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors