RN60D3902FR36
MFR.Part #
RN60D3902FR36
JLCPCB Part #
C3560275
Description
-65℃~+175℃ 250mW 39kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors