RN60D3402FRSL
MFR.Part #
RN60D3402FRSL
JLCPCB Part #
C1782897
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors