RN60D3400FBSL
MFR.Part #
RN60D3400FBSL
JLCPCB Part #
C1428733
Description
-65℃~+175℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors