RN60D3301FRE6
MFR.Part #
RN60D3301FRE6
JLCPCB Part #
C1771486
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors