RN60D2942FBSL
MFR.Part #
RN60D2942FBSL
JLCPCB Part #
C3427719
Description
-65℃~+175℃ 250mW 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors