RN60D2801FR36
MFR.Part #
RN60D2801FR36
JLCPCB Part #
C3492958
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors