RN60D2741FRSL
MFR.Part #
RN60D2741FRSL
JLCPCB Part #
C1783607
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors