RN60D2000FRSL
MFR.Part #
RN60D2000FRSL
JLCPCB Part #
C1783194
Description
-65℃~+175℃ 200Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors