RN60D19R1FRSL
MFR.Part #
RN60D19R1FRSL
JLCPCB Part #
C1783243
Description
-65℃~+175℃ 19.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors