RN60D1963FB14
MFR.Part #
RN60D1963FB14
JLCPCB Part #
C1424949
Description
-65℃~+175℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors