RN60D1913FRSL
MFR.Part #
RN60D1913FRSL
JLCPCB Part #
C1783219
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors