RN60D1870FRSL
MFR.Part #
RN60D1870FRSL
JLCPCB Part #
C1782728
Description
-65℃~+175℃ 187Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors