RN60D1822FRSL
MFR.Part #
RN60D1822FRSL
JLCPCB Part #
C3510836
Description
-65℃~+175℃ 18.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors