RN60D1623FBSL
MFR.Part #
RN60D1623FBSL
JLCPCB Part #
C1428666
Description
-65℃~+175℃ 162kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors