RN60D1501FRE6
MFR.Part #
RN60D1501FRE6
JLCPCB Part #
C1856110
Package
Plugin
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors