RN60D14R7FR36
MFR.Part #
RN60D14R7FR36
JLCPCB Part #
C1770760
Description
-65℃~+175℃ 14.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors