RN60D1182FR36
MFR.Part #
RN60D1182FR36
JLCPCB Part #
C3558280
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors