RN60D1073FRSL
MFR.Part #
RN60D1073FRSL
JLCPCB Part #
C3471623
Description
-65℃~+175℃ 107kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors