RN60D1051FRSL
MFR.Part #
RN60D1051FRSL
JLCPCB Part #
C3536017
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors