RN60C9880BBSL
MFR.Part #
RN60C9880BBSL
JLCPCB Part #
C1429738
Description
-65℃~+175℃ 250mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors