RN60C90R9FR36
MFR.Part #
RN60C90R9FR36
JLCPCB Part #
C1774278
Description
-65℃~+175℃ 250mW 90.9Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors