RN60C8872BRSL
MFR.Part #
RN60C8872BRSL
JLCPCB Part #
C1798096
Description
-65℃~+175℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors