RN60C8452FRSL
MFR.Part #
RN60C8452FRSL
JLCPCB Part #
C3565755
Description
-65℃~+175℃ 250mW 84.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors