RN60C8201FB14
MFR.Part #
RN60C8201FB14
JLCPCB Part #
C1396481
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.2kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors