RN60C8002FB14
MFR.Part #
RN60C8002FB14
JLCPCB Part #
C1396483
Description
-65℃~+175℃ 250mW 80kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors