RN60C7871BRSL
MFR.Part #
RN60C7871BRSL
JLCPCB Part #
C3435378
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors