RN60C7321FR36
MFR.Part #
RN60C7321FR36
JLCPCB Part #
C1773703
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors