RN60C7151DBSL
MFR.Part #
RN60C7151DBSL
JLCPCB Part #
C1431214
Description
-65℃~+175℃ 250mW 7.15kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors