RN60C6982BRE6
MFR.Part #
RN60C6982BRE6
JLCPCB Part #
C3539573
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors