RN60C6981DB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C6981DB14
JLCPCB Part #
C1418309
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.98kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors