RN60C6940FB14
MFR.Part #
RN60C6940FB14
JLCPCB Part #
C3573272
Description
-65℃~+175℃ 250mW 694Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors