RN60C6491BBSL
MFR.Part #
RN60C6491BBSL
JLCPCB Part #
C1429207
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.49kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors