RN60C63R4BB14
MFR.Part #
RN60C63R4BB14
JLCPCB Part #
C3382975
Description
-65℃~+175℃ 250mW 63.4Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors