RN60C6343BBSL
MFR.Part #
RN60C6343BBSL
JLCPCB Part #
C3430232
Description
-65℃~+175℃ 250mW 634kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors