RN60C6202FRE6
MFR.Part #
RN60C6202FRE6
JLCPCB Part #
C1775292
Description
-65℃~+175℃ 250mW 62kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors