RN60C6003BB14
MFR.Part #
RN60C6003BB14
JLCPCB Part #
C1402231
Description
-65℃~+175℃ 250mW 600kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors