RN60C59R7CRE6
MFR.Part #
RN60C59R7CRE6
JLCPCB Part #
C3493106
Description
-65℃~+175℃ 250mW 59.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors