RN60C5831BRSL
MFR.Part #
RN60C5831BRSL
JLCPCB Part #
C1800470
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.83kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors