RN60C5763FB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C5763FB14
JLCPCB Part #
C1436945
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 576kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors