RN60C5761FRE6
MFR.Part #
RN60C5761FRE6
JLCPCB Part #
C3567088
Description
-65℃~+175℃ 250mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors